První přípravné utkání sehrála Třebíč s prvoligovými staršími  dorostenci FC Vysočiny Jihlava a v utkání, ve kterém trenér Sobota vyzkoušel řadu nových hráčů, kteří jsou zde na zkoušce, včetně 5 dorostenců, prohrála s mladíky z Jihlavy přesvědčivě 6 : 2.

Branky: 24. Tsuchiya, 80. Vidovič – 40. a 89. Svoboda, 42. a 74. Matulka, 50. Bojo, 60. Vrzal.

Sestava Třebíč:
Misař (46. Procházka) – Bence (46. Oberreiter), Mašek (46. Pecka), Lukomirak, Karásek (46. Kovář) – Bagnon (46. Novotný) – Tsuchiya (46. Hronek), Heřmánek, Ajnadžič, Novák – Vidovič.

Sestava Jihlava U19:
Konrád – Pavlík, Vrzal, Mikuška, Řezáč – Bojo (66. Kafoněk), Karmazín (45. Krejčí) – Křivánek (70. Svoboda), Matulka, Kafoněk (45. Průša) – Svoboda (45. Křišťál).

Trenér Sobota v úvodním přípravném utkání vyzkoušel řadu nových hráčů, kteří jsou v Třebíči na zkoušce (Michal Misař z Telče, Benjamin Lukomirak, Haris Ajnadžič a Petar Vidovič z Bosny a Hercegoviny) včetně 5 dorostenců (Karel Procházka, Jan Pecka, Radim Bence, Petr Hronek a Pavel Novák). V tomto utkání nastoupil i Tomoioshi Tsuchiya z Japonska, který již v Třebíči působil vloni na jaře.

Ze strany Třebíče to nebylo zrovna vydařené přípravné utkání, ve kterém sice vedla 1 : 0, následně ale převzali iniciativu mladíci z Jihlavy a  prosadili se i střelecky