V dalším přípravném utkání porazil HFK Třebíč na umělé trávě v Třebíči  účastníka Krajského přeboru Jihomoravského kraje FC Moravský Krumlov 4 : 2.

Hosté se ujali vedení 1 : 0 po chybě domácích ve středu obrany. Z následného rozehrání ale vyrovnal na 1 : 1 Florián, když využil nepozornosti vyběhnuvšího hostujícího gólman, kterého překonal téměř z půlky hřiště. Domácí se ještě v prvním poločasu ujali vedení 2 : 1, když po rohovém kopu se na zadní tyči gólově prosadil Radim Bence. Na začátku druhého poločasu hosté vyrovnali na 2 : 2, ale domácí si dokázali vzít vedení na svoji stranu po pěkné kombinační akci, když na 3 : 2 skóroval střelou pod břevno Lorenc. V samém závěru utkání Hronek upravil skóre na konečných 4 : 2 pro Třebíč.

V utkání nastoupili Jaroslav Brabenec (momentálně hráč Lipníka), Petr Sedláček (Dukovany), Radek Durda (Horní Újezd) a Petr Šácha (odchovanec tachovského fotbalu, který se nyní vrátil po dvouletém působení ve španělském klubu CD Allariz, hrajícího španělský krajský přebor).

Branky za Třebíč: Florián, R. Bence, Lorenc, Hronek.

Sestava Třebíč: Duba – Suchna (46. J. Uličný), Brabenec, Renát (46. Pecka), Sedláček – Hronek (46. Staněk, 75. Hronek), Florián (46. Kovář), Šácha (46. Sáček), Lorenc – R. Bence (46. V. Bence), Durda (46. Maleta).

Rozhodčí: Kalina – Holík, Chromý.