Další přípravné utkání sehrálo naše mužstvo s účastníkem krajského přeboru Jihomoravského kraje FC Moravským Krumlovem. HFK Třebíč dokázal ve druhém poločase výsledek otočit a vyhrál 2 : 1.

Domácí měli zpočátku více ze hry, ale byli to hosté, kteří po prvním poločse vedli. „Nemůžu klukům upřít snahu. Soupeře jsme dobře presovali, měli míč pod kontrolou, ale trvalo to jen deset minut. Pak jsme míče ztráceli hned po zisku. Hra byla sice nahoru a dolů, ale neurovnaná. Vše vyvrcholilo zbytečným faulem u šestnáctky a Krumlov to potrestal,“ shrnul poločas třebíčský trenér Petr Vašíček. Jeho svěřenci se po změně stran zlepšili a vývoj zápasu otočili. „Do druhé půlky jsme si řekli, že nás zbrklost limitovala, a to se nám podařilo odstranit. Soupeř začal na jednu stranu trošičku odcházet fyzicky, ale zápas jsme výborně obrátili,“ uzavřel hodnocení Vašíček.

Góly: Thomas, Novák. Poločas: 0:1. Třebíč: Šplíchal – Suchna (Renát), Yacoubou, Zich, Bence – Rajpaul, Novák, Maleta, Lorenc (Kovář), Karásek – Florián (Thomas).