Cesta pohárem MOL Cupu skončila pro Třebíč ve 2. kole. Na domácím hřišti totiž prohrála s prvoligovým Zlínem 0 : 4, který potvrdil roli favorita a neponechal nic náhodě.

Branky: 11. a 48. Diop, 39. Jordan, 71. Živulić (PK).

Sestava Třebíč:
SoukupVavřík, Komínek, Rychetník (46. Bogner), Chalupa – Bagnon, Benda – Ošmera, Heřmánek (59. Šmíd), Dočekal – Duba (74. Novotný).

Sestava Zlín:
Holý – Hubáček, Malý, Bačo, Kopečný – Štípek (77. Holík), Hnaníček (46. Živulič), Janíček, Bartolomeu – Jordan (55. Chwaszcz), Diop.

Rozhodčí: Adámková, Pelikán, Polák. ŽK: 0 – 1 (58. Bačo). Diváci: 583

V první šanci se objevil Bartolomeu, ale Soukup jeho střelu dokázal vyrazit. Zlín se dostal do vedení už v 11. min. Po standardce Malého a zaváhání domácích zadáků se k míči dostal Diop a křížnou střelou otevřel skóre. Domácí byli nejblíže gólu po akci Duby s Chalupou, střelu druhého jmenovaného ale hostující obránci stačili zblokovat. Následný rohový kop ale domácím nevyšel. Po chybě domácích ve středu hřiště se odvráceného míče zmocnil Jordan a svůj samostatný únik zakončil druhým gólem Zlína. Třetí branku hosté přidali hned v úvodu druhého poločasu, kdy se střelecky prosadil opět Diop. Brankový účet zakončili hosté čtvrtou brankou z pokutového kopu, který proměnil Žuvilič.