První domácí jarní výhru Třebíč vybojovala v předehrávce posledního 30. kola MSFL s 1. HFK Olomouc, když se brankově prosadili hráči z Afriky Igbinoba a Oura. Po nepovedeném jaru to také byly první dvě branky střelené na domácím hřišti. Třebíč tak obsadila v Moravskoslezské fotbalové lize konečné 13. místo s 33 body.

Branky: 58. Igbinoba, 80. Oura – 59. Kostorek.

Sestava Třebíč:
Doležal – M. Chalupa, Komínek, Havránek, Abayomi – Ošmera, Chlup (89. Oladiti), P. Chalupa, Dobrovolný – Florián (78. Oura), Novotný (46. Igbinoba).

Sestava 1. HFK Olomouc:
Mucha – Krumpolc, Hlavica, Drbal (68. Kaščák), Můčka – Lukášek, Kostorek, Varaďa (85. Šuba), Hornich (63. Buček), Bořil – Soukup.

Rozhodčí: Trávníček – Nejezchleb, Hanáková.
Delegát: Dofek.
ŽK: 0 – 2 (81. Varaďa, 84. Krumpolc)
ČK: 0 – 0.
Diváků: 95.

Domácí Třebíč hrála především a dlouhé nakopávané míče za obranu, které ale holická obrana bez problémů likvidovala. Na druhé straně brankové příležitosti nevyužili Soukup ani Kostorek. Třebíč se ujala vedení 1 : 0 v 58. min. po rohovém kopu Dobrovolného, kdy si na zadní tyč naběhl Igbinoba a hlavou s pomocí tyče skóroval. Domácí se z vedení neradovali dlouho, neboť hned z protiútoku v 59. min. Hlavica našel dlouhým pasem za obranu Soukupa, který ve své šanci Doležala ještě nepřekonal, ale odražený míč se dostal ke Kostorkovi a ten pohodlně vyrovnal na 1 : 1. Domácí se přece jen dočkali prvního jarního vítězství na domácím hřišti v 80. min., kdy se střídající Oura dostal přes Hlavicu a křížnou střelou na vzdálenější tyč zajistil Třebíči výhru 2 : 1.