Utkání s rezervním týmem Slovácka rozhodl v 58. min. třebíčský náhradník Karásek. Trenér Zelníček se v tomto utkání musel obejít bez zraněných Ošmery, Kosteleckého, Floriána a také bez vykartovaného Dočekala. Navíc se v tomto utkání v 26. min. zranil Chlup a musel být střídán Karáskem.

Branka: 58. Karásek.

Sestava Třebíč:
Matiášek – Bagnon, Komínek, M. Chalupa, P. Chalupa – Kelbler, Chlup (26. Karásek), Fall, Dobrovolný – Novotný (80. Kovář, 89. Oberreiter), Havránek.

Sestava 1. FC Slovácko „B“:
Daněk – Suchý (43. Pilka), Rada, Reinberk, Vinkler (69. Galuška), Machalík, Kone, Ťok, Kovář, Daníček (74. Machač), Šimko.

Rozhodčí: Slabý – Kondler, Hlubinka.
Delegát: Káňa.
ŽK: 0 – 0.
ČK: 0 – 0.
Diváků: 130.

Hosté měli po celé utkání více ze hry, branky se však proti dobře organizované obraně domácích nedočkali. První brankovou příležitost měli již v 18. min., Vinklerův střelecký pokus ale Matiášek kryl. Slovácko bylo nejblíže branky v 22. min., kdy po rohovém kopu hlavičkoval Reinberk do břevna třebíčské branky. Domácí si vytvořili první brankovou příležitost v 32. min., střelu Novotného, po zahrané Dobrovolného standardce, ale Daněk reflexivně vyrazil.

Třebíč se ujala vedení 1 : 0 v 58. min., kdy se po levé straně hřiště prosadil Havránek a po jeho zpětné přihrávce, před málo důrazným Daníčkem, uklidil míč za záda Daňka Karásek. Následně si hosté vytvořili tlak na třebíčskou branku, přímou střelou ale Matiáška neohrozili. Třebíč mohla své vedení 1 : 0 pojistit v 78. min., Novotný ale po přihrávce Havránka  v brankové příležitosti mířil vedle Daňkovy branky.