Třebíč porazila Slovácko B 1 : 0 výstavní brankou Dočekala, který překonal hostujícího brankáře Nemravu nůžkami přes hlavu po centru Chalupy. Další brankové příležitosti Třebíč neproměnila zejména v samém závěru utkání.

Branka: 57. Dočekal.

Sestava Třebíč:
Soukup – Vavřík, Komínek, Benda, Chalupa – Bagnon, Heřmánek – Ošmera (90.+2. Novák), Devaloix (90. Novotný), Dočekal (76. Karásek) – Bogner.

Sestava 1: FC Slovácko B:
Nemrava – Flasar, Suchý, Dramé, Chýla (53. Mareš) – Michna, Machalík, Křivánek, Rezek – Pospíšil, Vinkler.

Rozhodčí: Silný – Sedláček, Pospíšil. Delegát: Kaláb. ŽK: 3 (Benda, Komínek, Soukup) – 1 (Suchý). Diváků: 120.

Domácí hned v úvodu utkání zahrávali sérii rohových kopů, žádnou brankovou příležitosti si ale nevytvořili. Na druhé straně po jednom z rychlých protiútoků Vinkler nedotáhl svoji příležitost do zdárného konce. V 11. min. Ošmera sklepl míč pro Vavříka, jehož přízemní střelu Nemrava nadvakrát zpacifikoval. Hosté po další rychlé akci zahrozili v 15. min., tvrdou střelu Michalíka, kterou ale Soukup stačil vyrazit. Domácí si vytvořili největší brankovou příležitost ve 33. min.. Po centru Ošmery ale Bogner tváří v tvář Nemravy hlavičkoval mimo jeho branku.
Domácí rozhodli o svém vítězství v 57. min., kdy po centru Chalupy se výstavní střelou nůžkami přes hlavu gólově prosadil Dočekal. Vítězství domácích mohl pojistit v poslední minutě utkání Ošmera, který však své sólo z půlky hřiště zakončil střelou vedle. Ještě v nastaveném čase Heřmánek vybojoval míč na půlce hřiště proti hostujícímu gólmanovi a vyslal na prázdnou branku hostí Bognera, který ale i tuto tutovku zazdil.