Ve středeční dohrávce 17. kola MSFL vybojovala Třebíč na domácím hřišti se Slováckem „B“ druhou remízu v řadě. K vítězství nepomohly ani gólové příležitosti Floriána a Johnsona, jejichž střelecké pokusy skončily vždy na tyči hostující branky.

Sestava Třebíč:
Doležal – P. Chalupa, Havránek, Igbinoba, Abayomi – Novotný (51. Benda), Chlup, Komínek, Dobrovolný – Florián (71. Oladiti), Johnson (81. Hošek) .

Sestava 1. FC Slovácko „B“:
Kohoutek – Palička, Pilka, Holek, Jeleček – Vojtíšek (65. Rusňák), Machač (74. Groulík), Michna, Sadílek, Civič – Zajíc.

Rozhodčí: Vostrejž – Mikyska, Miklík.
Delegát: Vidlák.
ŽK: 0 – 0.
ČK: 0 – 0.
Diváků: 100

Mladíci ze Slovácka byli v tomto utkání fotbalovější, brankové příležitosti si vytvářela na druhé straně ale domácí Třebíč. V 24. min. domácí Johnson mířil vedle hostující branky, kdy se předním otevřela hostující obrana. V 28. min., po přihrávce Chlupa, šel sám na hostující branku Florián, tvrdou střelou ale mířil vysoko nad. Ve 34. min. zahrozili i hosté, kdy se k odraženému míči na velkém vápně dostal Michna, v dobré střelecké pozici však mířil vedle. Domácí byli blízko gólu v 37. min., kdy po centru Dobrovolného z levé strany hlavičkoval úplně osamocený Komínek před brankou hostí nad.

Ve druhém poločase měli domácí dvě výborné příležitosti ke skórování, ani v jednom případě ale neuspěli. V 70. min. šel Florián z vlastní půlky sám na branku hostí, svůj únik ale zakončil střelou do tyče. O dvě minuty později se v podobné situaci ocitl Johnson, i on ale mířil pouze do tyče hostující branky. Hosté hrozili zejména z levé strany centrovanými míči do vápna domácích, střelecky se ale rovněž neprosadili.