V dalším přípravném utkání na umělé trávě v Třebíči účastník I.A třídy Jihomoravského kraje FK Znojmo naše mužstvo nijak neprověřil. HFK Třebíč vyhrál 6 : 0, když svoji herní převahu dokázal gólově zužitkovat zejména ve druhém poločase.

Branky: 38. Rajpaul, 42. Beránek, 63. Gordon z pen., 75. Beránek, 80. Pecka, 84. Bence.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Renát, Yacoubou, Pecka, Bence – Macek, Rajpaul, Thomas, Sáček (46. Doležal), Beránek – Gordon.

„Dokud soupeři stačily síly, hrál s náma slušnou partii. Ke konci se už projevila menší fyzická kondice a trošku i naivita, my jsme to potrestali,“ zhodnotil utkání třebíčský kouč Petr Vašíček.

Třebíč do jarních bojů o záchranu v divizi posílí opět Adam Beránek, který přichází na půlroční hostování z FK Varnsdorfu. V tomto týdnu by vedení HFK Třebíč mělo dotáhnout do konce jednání s SK Líšeň o půlročním působení brankáře Matěje Rychetského v našem klubu. Vedení HFK Třebíč dále jedná o působení čtyř cizinců v našem klubu. Jedná se o tři hráče z Trinidadu a Tobaga hrajících první ligu (Xavier Kyle Rajpaul z St. Anns Rangers, Seon Je Paul Thomas z North East Stars FC, Mickaeel Jem Gordon z Central FC) a o jednoho hráče ze státu Virginia v USA (Abdel Walid Yacoubou z Barca FC).