V posledním přípravném utkání před začátkem jarní části fotbalové soutěže prohrála Třebíč v Pelhřimově 3 : 1. Třebíčští hráči se především nedokázali vyrovnat s tvrdostí domácích hráčů, která místy byla až za hranicí únosnosti a kterou rozhodčí pouštěl. I tak si Třebíč vytvářela gólové příležitosti, které ale zejména Gordon nedokázal zužitkovat.
„Není to moc dobré pro nás, ale vždy je lepší prohrát generálku než první mistrovský zápas. Do prvního gólu jsme byli lepší, vytvořili si tři čtyři šance, které jsme bohužel nedali. Pak to soupeř potrestal, i když to bylo podle mého názoru po faulu. Do druhé půlky jsem kluky nabádal, ať hrají pořád stejně. Byli jsme lepší na míči i v ofenzivě a říkal jsem jim, že to přijde, zápas otočíme. Druhý poločas už ale nebyl z naší strany tak dobrý. Pelhřimov byl bojovnější, přímočařejší a potvrdil to i výsledkově,“ hodnotí trenér HFK Třebíč Petr Vašíček.

Branky: V. Poul, Mazač, Mazanec – Karásek.

Sestava Pelhřimov:
Sochor – A. Vejsada, Chadim, Šimák, Homolka – Pícha, V. Poul – Bumbálek, Jeřábek, Mazač – Mazanec. Střídali: Fikar, Zajíček.

Sestava Třebíč:
Rychetský – Renát (46. Suchna), Yacoubou, Pecka, Bence – Macek (30. Kovář), Rajpaul, Novák, Maleta, Beránek – Gordon (55. Karásek).