Třebíč sahala v Mohelnici po vítězství, o které přišla v samotném závěru utkání. Zejména musí mrzet nevyužité dvě tutovky ve druhém poločase. Domácím se totiž podařilo srovnat v 86. min., i když hráli celý druhý poločas o deseti.

Branky: 86. Bzirský – 27. Dogui.

Sestava Mohelnice:
Hora – Heidenreich J., Kuba, Pinkava, Seibert – Bzirský, Bača, Fišara, Hapal (80. Vokoun) – Soukup (46. Weinlich), Yunis.

Sestava Třebíč:
Matiášek – Chlup, Komínek, Havránek, P. Chalupa (90. Oberreiter) – Ošmera, Fall, Dobrovolný, Kostelecký (75. Bagnon) – Kelbler (79. Dočekal), Dogui. Trenér: Zelníček.

Rozhodčí: Dubravský – Ogrodník, Řezníček.
Delegát:
Matyáš.
ŽK: 2 (30. a 42. Bača, 64. Hapal) – 4 (58. Dobrovolný, 77. Kelbler, 85. P. Chalupa, 88. Havránek).
ČK: 1 (42. Bača) – 0.
Diváků: 230.

V Mohelnici se hrál tvrdý a bojovný fotbal, kdy domácí, zejména ve druhém poločase chodili do soubojů na hranici únosnosti, které nechal hlavní rozhodčí většinou bez povšimnutí. To platilo i v prvním poločase, kdy neodpískal penaltový zákrok jednoho z domácích obránců na Doguiho. Třebíč se přesto ujala vedení v 27. min., kdy Ošmera svoji přihrávkou před branku domácích vybídl k zakončení Doguiho a ten se nemýlil. Ve 42. min. musel Bača po faulu na unikajícího Ošmeru a druhé žluté kartě opustit hrací plochu. Ve druhém poločase se domácí snažili prosadit zejména nakopávanými míči do vápna hostí, třebíčská obrana ale důrazu domácích hráčů dokázala odolávat. Třebíč mohla jít do dvougólového vedení v 65. min., kdy Ošmerovu přihrávku před zcela opuštěnou branku domácích Kelbler ve skluzu na malém vápně vypíchl osamocenému Doguimu a mířil vedle. Další velkou příležitost rozhodnout utkání ve prospěch hostů měl v 84. min. samotný Ošmera, který šel sám na domácí branku, z velkého vápna ale mířil vedle. Trest v podobě vyrovnávacího gólu přišel pro Třebíč v 86. min., kdy Bzirský povedenou střelou na zadní tyč vyrovnal.