Třebíč utrpěla debakl na půdě nováčka z Otrokovic 6 : 0. Domácí rozhodli o svém vítězství v rozmezí 26. až 38. min., kdy vstřelili tři branky.

Branky: 30., 38., 47. a 49. Silný, 26. a 73. Mazouch.

Sestava Otrokovice:
Balážik – Rajnoha, Juráň, Netopil, Jasenský – Němec (65. Zach), Šuranský, Mazouch, Mlýnek (67. Juhás) – Elšík, Silný (55. Mlčák).

Sestava Třebíč:
Matiášek – Chlup, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Ošmera, Fall, P. Chalupa, Válek (62. Benda) – Florián (62. Novotný), Dočekal (62. Kovář).

Rozhodčí: Duda – Kneisl, Mrázek.
Delegát: Mužík.
ŽK: 0 – 2 (30. Komínek, 43. Dočekal).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 255

Úvod zápasu patřil domácím, kteří se snažili střílet z každé pozice, ale třebíčská obrana v těchto chvílích stála na pevných základech. Naopak, Třebíč mohla jít do vedení v 18. min., kdy po přihrávce Floriána v brankové příležitosti Dočekal přestřelil. V 26. min. hlavní rozhodčí vyhodnotil střet Chlupa s Mlýnkem jako nedovolený a Mazouch z přímého volného kopu poslal domácí do vedení 1 : 0. Další sporný moment přišel ve 30. min., kdy běžecký souboj  Komínka se Silným v třebíčském velkém vápně hlavní rozhodčí posoudil opět jako  nedovolený a sám postižený z penalty zvýšil na 2 : 0. Do poločasu domácí zvýšili ještě na 3 : 0, kdy Silný proměnil samostatný únik.

Nekoncentraci třebíčské obrany domácí potrestali hned v úvodu druhého poločasu. Silný se totiž brankově prosadil v 47. a 49. min. Za takto již rozhodnutého stavu mohl korigovat výsledek Florián, jeho hlavička po centru Ošmery ale skončila těsně vedle domácí branky. Neprosadil se ani Fall, jehož dalekonosnou, dobře mířenou, střelu domácí brankář vyrazil na roh. Konečný výsledek na 6 : 0 stanovil v 73. min. přesnou střelou za tyč Mazouch.