První jarní bod získala Třebíč na hřišti poslední Opavy. O vyrovnávací gól na 1 : 1 se postaral v 66. min. Florián, jehož centrovaný míč před domácí branku usměrnil do vlastní sítě Vitoul.

Branky: 45. Galvas – 66. vlastní (Vitoul).

Sestava Opava „B“:
Godula – Vitoul (68. Vicherek), Vojtěšek, Hoza, Maciček – Maléř, Rolný (74. Kubalák), Hrabina, Lavrovič (86. Uvíra) – Galvas, Gebauer.

Sestava Třebíč:
Doležal – Igbinoba, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Ošmera (38. Herc), Chlup, P. Chalupa, Dobrovolný – Florián (81. Novotný), Johnson (89. Benda).

Rozhodčí: Batík – Boček, Kneisl Zd.
Delegát: Ludvík.
ŽK: 3 (51. Vojtěšek, 62. Galvas, 85. Hoza) – 3 (5. Dobrovolný, 48. P. Chalupa, 72. Chlup).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 105.

Domácí mohli jít do vedení již ve 4. min., Gebauer ale klečícího Doležala střelou z malého vápna nedokázal překonat. Na druhé straně měla Třebíč brankovou příležitost v 15. min., Florián ale svůj samostatný únik z levé strany hřiště nedokázal zužitkovat. Domácí měli další brankovou příležitost ve 29. min., kdy na malém vápně Gebauer promáchl centrovaný míč. Gól nepřinesla ani 36. min., kdy domácí Galvas sám před brankou mířil vedle. Blízko branky byl ve 44. min. opět třebíčský Florián, který se ve velkém vápně domácích zmocnil míče, tváří v tvář ale Godulu nepřekonal. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v poslední minutě prvního poločasu, kdy po autovém vhazování Galvas střelou na zadní tyč překonal Doležala.
Třebíč dokázala vyrovnat ve druhém poločase v 66. min., kdy centrovaný míč Floriána před branku domácích usměrnil do vlastní sítě Vitoul.