Třebíč má za sebou další nevydařené utkání, když tentokrát prohrála v Hlučíně 2:1. O nadějný výsledek v podobě remízy totiž přišla v 64. min. po rohovém kopu domácích a hlavičce Štefka.

Branky: 13. Málek, 64. Štefek – 42. Igbinoba.

Sestava Hlučín:
Virec – Štefek, Heinik, Hudeczek, Žižka – Lukáš, Foltýn (90. Malík), Dostál, Galvas – Krejčí (46. Mac), Málek (86. Massaniec).

Sestava Třebíč:
Staněk – Houser (84. Kovář), Komínek, Igbinoba, Karásek – Peručica (61. Bogner), Heřmánek, Bagnon, Abayomi – Dočekal, Johnson (70. Novotný).

Rozhodčí: Slabý – Běhal, Richtár. Delegát: Holík. ŽK: 0 – 2 (63. Komínek, 83. Bogner). Diváků: 161.

Domácí se ujali vedení 1 : 0 již ve 13. min., když se po pravé straně hřiště prosadil Lukáš a svojí přihrávkou našel před třebíčskou brankou nepokrytého Málka, který překonal Staňka. V 27. min. se dostal svým náběhem za obranu hostí Foltýn, v gólové šanci ale mířil mimo Staňkovu branku. Naději na dobrý výsledek pro hosty vykřesal ve 42. min. Igbinoba, který po rohovém kopu Heřmánka překonal hlavou Virce v brance domácích a vyrovnal tak na 1 : 1. Domácí si ve druhém poločase ale vzali vedení 2 : 1 zpět na svoji stranu v 64. min., když po rohovém kopu překonal Staňka hlavou Štefek. Následně mohl vedení domácích pojistit Málek, ale v samostatném úniku přestřelil třebíčskou branku.