Třebíči se utkání v Hlučíně vůbec nevydařilo. Prohrála brankou Dostála z 38. min. a sama si kloudnou brankovou příležitost za celý zápas nevypracovala.

Domácí poprvé zahrozili již v 16. min., kdy po zahrané standardce Dostál svým centrem na zadní tyč našel hlavičkujícího Heinka, toho ale na brankové čáře bravůrně vychytal Kotnour. Ve 24. min. se dostala do střelecké příležitosti také Třebíč, po centru Chlupa před domácí branku ale Dočekal mířil nepřesně. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 38. min., kdy přízemní střílený centr Heinka uklidil za Kotnourova záda Dostál.
Ve druhém poločase v 70. min. domácí mohli pojisti své vedení na 2 : 0, dobře chytající Kotnour jim ale tuto příležitost neumožnil. Nejprve zlikvidoval střelu Ondrušíka po jeho průniku z pravé strany, následně vychytal i dobře hrajícího Dostála.

Branka: 38. Dostál.

Sestava Hlučín:
Hlaváč – Hudeczek, Mac, Heinik, Žižka – Mucha (86. Malcharek), Foltýn, Dostál, Váňa, Ondrušík (77. Limanovský) – Badalyan (89. Hanus).

Sestava Třebíč:
Kotnour – Š. Svoboda, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Podzemský, Chlup, P. Svoboda, Dobrovolný – Dočekal (74. Novootný), Ošmera (74. Malý).

Rozhodčí: Ogrodnik – Ondráš, Hanáková.
Delegát: Holík.
ŽK: 2 (28. Foltýn, 78. Dostál) – 2 (77. Malý, 87. Havránek)
ČK: 0 – 0.
Diváků: 181.