Třebíč vyhrála ve Zlíně 1 : 0. Čekání a první vítězství v tomto soutěžním ročníku ukončil v 77. min. mladík Dočekal, jehož hlavičku z dorážky vyrážel Žukowski již za brankovou čárou.

Lépe do utkání vstoupili domácí a již ve 3. min. hlavičku Motala Kotnour vytěsnil nad břevno. Ve 12. min. to byli opět domácí, když Kotnour výborným zákrokem na brankové čáře vyrážel gólovou hlavičku Krauta. Hosté se poprvé v zápase připomněli ve 21. min., kdy střelu Podzemského zpoza velkého vápna mířící pod břevno ale Žukowski bez větších problémů kryl. Podobně dopadla i střela Chlupa z 24. min., které scházela patřičná razance.
Ve druhém poločase Třebíč přežila dva nebezpečné závary před vlastní brankou, následně P. Svoboda svým aktivním napadáním nadělal hodně starostí domácímu brankáři, který při rozhrávce mířil přímo do něho. V 66. min. zahrozil opět domácí, kdy Malchárek z otočky nastřelil vzdálenější tyč Kotnourovy branky. V 77. min. domácí brankář Žukowski reflexivně vyrazil Chlupovu dělovku a z následné dorážky mladík Dočekal hlavou otevřel skóre utkání, když Žukowski vyrážel míč již za brankovou čárou. V další branové příležitosti se Dočekal ocitl opět v 84. min., tváří v tvář Žukowskému ale mířil těsně vedle jeho branky.

Branka: 77. Dočekal.

Sestava Zlín „B“:
Žukowski – Zavadil, Pavlíček, Jurič, Blanař – Motal (83. Masař), Hlobil, Hradil (46. Koller), Salachna – Malchárek, Kraut (72. Chwaszcz).

Sestava Třebíč:
Kotnour – Š. Svoboda, Komínek, M. Chalupa, P. Chalupa – Ošmera (90. Nahi Amara), Chlup, Podzemský (87. Florián), Dobrovolný – P. Svoboda, Štourač (57. Dočekal).

Rozhodčí: Polák – Vostřejž, Černý.
Delegát: Poklop.
ŽK: 2 (63. Kraut, 76. Malchárek) – 2 (68. Podzemský, 92+: Florián).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 110.