V měsíci září 2014 ve dnech 8.9., 9.9., 10.9. a 12.9., vždy od 16:00 hod., proběhne „Měsíc náborů“ mladých fotbalistů a fotbalistek Horáckého fotbalového klubu Třebíč na hřišti HFK Třebíč za nemocnicí, Janáčkovo stromořadí 158 ve spolupráci s projektem Můj první gól, Fotbalovou asociací České republiky, Českou televizí, kluby Synot ligy, Fotbalové Národní ligy a krajskými a okresními fotbalovými svazy. Právě v tomto období mají rodiče jedinečnou šanci přihlásit své dítě do jakéhokoli fotbalového klubu ve svém okolí a zaregistrovat ho jako člena FAČR.

Tato akce pod záštitou Fotbalové asociace České republiky se ve fotbalovém prostředí objevuje již poněkolikáté a i díky ní se zaregistruje do členství FAČR tisíce nových členů, mladých fotbalistů a fotbalistek.

A nyní máte během týdne od 8.9. do 12.9. 2014 opět skvělou příležitost přihlásit své dítě do fotbalového klubu ve vašem okolí a zaregistrovat ho jako člena Fotbalové asociace České republiky. Stačí přivést malého fotbalistu nebo malou fotbalistku na nábor nových dětí a dát jim tím možnost začít oficiálně hrát tento nejrozšířenější, nejpopulárnější a pohybově nejvšestrannější sport na světě. Klub vám poté vyřídí členství FAČR, díky kterému získává každý člen i mnoho zajímavých možností a výhod.

I díky vám můžeme najít nové hvězdičky českého fotbalu a jednou se třeba těšit na další Nedvědy, Rosické, Kollery, Čechy, Baroše, Daridy, Vydry, Krejčí a další skvělé hráče, které můžeme na českých, ale i mezinárodních stadionech vidět. Budeme se společně na setkání s vámi!

Jste rozhodnuti zaregistrovat do FAČR svého malého fotbalistu nebo fotbalistku? A potřebujete vědět, jak na to?

  1. Vezměte svého malého fotbalistu nebo fotbalistku a zúčastněte se náboru, který se koná ve dnech 8.9., 9.9., 10.9. a 12.9. 2014, vždy od 16:00 hod. na hřišti HFK Třebíč za nemocnicí, Janáčkovo stromořadí 158.
  2. Ve spolupráci s klubem poté vyřiďte registrační průkaz a členství ve FAČR.
  3. Na stránkách clenstvi.fotbal.cz můžete kdykoli kontrolovat, zda je členství aktivní.
  4. Pokud je vše úspěšně vyřízeno, pak už svého malého fotbalistu či fotbalistku podporujte v jeho dalším fotbalovém růstu a buďte dobrým a slušným fotbalovým fanouškem.

Více informací naleznete na webu fotbal.cz v odkazu Grassroots a na clenstvi.fotbal.cz

Kontakt: mobil: 606 072 583, e-mail: hfk.trebic@tiscali.cz