K dalšímu přípravnému utkání zajížděli muži do Staré Říše, kde  se utkali s domácím mužstvem hrajícím divizi.

Stará Říše – HFK Třebíč 3 : 3  / 2 : 0 /

Sestava:  Duba, Dušovský, Brabenec, Suchna, Uličný J., Maleta, Svoboda, Ošmera, Kostelecký, Durda, Válek  střídali: Meczl, Hrbáček

Branky:  Durda 2, Maleta

Od prvních minut se utkání hrálo ve velkém tempu. První velkou ´příležitost ke skórování měli naši hráči, když Ošmera pěkně uvolnil Maletu, ale ten místo střely zvolil kličku a tu mu domácí brankář zneškodnil. Za chvíli  domácí hráči  šli do vedení 1 : 0.  Do konce poločasu domácí ještě zvýšili na 2 : 0. Ve druhém poločase Třebíč zavelela k velkému obratu.  Nejprve Durda přehodil domácího brankáře a o několik minut ránou prostřelil brankáře a srovnal na 2 : 2. Třebíčští hráči hráli na rychlé brejky a po jednom z nich Maleta  dostává naše hráče do vedení 3 : 2. Domácím se v samém závěru podařilo vyrovnat.