V generálce na sezonu odehráli fotbalisté HFK Třebíč zápas dvou různých poločasů. V tom prvním měli navrch a získali vedení 2:0. Nejprve již ve 4. min. Bence využil zaváhání domácí obrany se svým gólmanem a poslal Třebíč do vedení 1 : 0. Ve 24. min. byl ve velkém vápně domácích faulován Durda a sám postižený z penalty zvýšil na 2 : 0. Domácí ve druhém poločase byli lepším mužstvem a dvěma brankami srovnali na 2 : 2. Přípravný zápas směřoval ke spravedlivé remíze, ale v samém závěru utkání domácí obrana neudržela Ošmeru, který po individuální akci strhl vítězství 3 : 2 na stranu Třebíče.

Branky za Třebíč: 4. Bence, 24. Durda (P), 89. Ošmera.

Sestava Třebíč: Hradecký – Hrbáček, Brabenec (46. Staněk), Suchna, Bence – J. Uličný, Ošmera, Lorenc, Mitáš (46. Dušovský) – Durda, Válek.