Horácký fotbalový klub Třebíč

Muži: Bod z těžké půdy veze HFK z Nové Vsi

Domácí vstoupili do utkání aktivněji a od začátku diktovali tempo hry. Hosté se stěží bránili a jen zásluhou výborného Duby v první půli neinkasovali, naopak v závěru poločasu udeřili. Maleta si na levé strane poradil s obráncem a předložil míč před prázdnou branku Válkovi a ten poslal Třebíč do vedení 0:1.

Druhou půlku domácí ještě přidali a prakticky nepustili HFK na svou obranou půli. Vše vyvrcholilo nedovoleným zákrokem Hrbáčka ve velkém vápně. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil Komínek 0:1. O deset minut později už šla Nová Ves do vedení když na rohový kop nejvýš vyskočil Žák a hlavou otočil na 2:1. Po střelené brance domácí ubrali a už se tolik do útoku nehnali. Toho hosté využili a v 80. munutě Durda uvolnil Maletu a ten se  sám před brankářem nemílil a střelou k tyči vyrovnal na 2:2. Do konce utkání už se nic nestalo a tak Třebíč odváží cenný a sťastný bod za remízu 2:2.