Světlá

V úvodním kole krajského přeboru starších žáků Třebíč prohrála na domácím hřišti se Světlou n. Sáz. 1 : 2. Domácí neproměnili několik vyložených brankových příležitostí a tak všechny body brali hosté.

HFK Třebíč – FK Bohemia Světlá n. Sáz. 1 : 2 (0 : 1)

Branky: Bence – Sladkovský 2.

Jíra Michal, Chichak Oleksandr, Dobeš Marek, Brada Tomáš, Dušovský Samuel, Janík Kryštof, Kopeček Jan, Bence Vojtěch, Kouřil Jakub, Vala Štěpán, Pokorný Zdeněk, Průša Kryštof, Svoboda Zbyněk.

Komentář trenéra Pavla Němce ml.:
Do zápasu jsme výborně vstoupili, prvních asi deset minut se děj odehrával pouze na soupeřově polovině a vypracovali jsme si i nějaké šance, bohužel ani jednu jsme neproměnili. Poté se však hra srovnala a i soupeř několikrát zahrozil, z jedné akce jsme i inkasovali. Z naší strany byl první poločas plný nepřesností a chyb, které však soupeř už vícekrát nevyužil.
V druhém poločase musím být s předvedenou hrou spokojen, dařila se nám kombinace, osobní souboje, soupeř se až na pár nebezpečně zahraných standardních situací prakticky k ničemu nedostal. Vypracovali jsme si několik vyložených šancí, které jsme ale trestuhodně zahazovali – v tom vidím hlavní příčinu dnešního výsledkového neúspěchu. Světlá byla velice „hratelným“ týmem, takové zápasy zkrátka musíme vyhrávat…