OLYMPUS DIGITAL CAMERA

V neděli 25.1.2015 se uskutečnil pod patronací HFK Třebíč halový turnaj mladších přípravek v hale TJ Spartaku Třebíč. Vítězem turnaje se stalo Velké Meziříčí, které v souboji o 1. místo porazilo 1. SC Znojmo 1 : 0. HFK Třebíč obsadil konečné 6. místo.

Skupina A:

HFK Třebíč – FC Velké Meziříčí 0 : 1

TJ Sokol Ketkovice – 1. SC Znojmo 1 : 4

SK Moravské Knínice – FC Velké Meziříčí 0 : 1

HFK Třebíč – 1. SC Znojmo 1 : 1

TJ Sokol Ketkovice – SK Moravské Knínice 1 : 0

1. SC Znojmo – FC Velké Meziříčí 0 : 1

HFK Třebíč – SK Moravské Knínice 0 : 0

FC Velké Meziříčí – TJ Sokol Ketkovice 0 : 0

1. SC Znojmo – SK Moravské Knínice 2 : 0

HFK Třebíč – TJ Sokol Ketkovice 0 : 2

Tabulka skupiny A:

1. FC Velké Meziříčí        9 b.

2. 1. SC Znojmo               7 b.

3. TJ Sokol Ketkovice     7 b.

4. HFK Třebíč                  2 b.

5. SK Moravské Knínice 1 b.

Skupina B:

SK Fotbalová škola Třebíč – Sokol Hrotovice 0 : 1

FC Spartak Velká Bíteš – SK Obřany 0 : 0

SK Fotbalová škola Třebíč – SK Obřany 2 : 0

Sokol Hrotovice – FC Spartak Velká Bíteš 0 : 0

SK Fotbalová škola Třebíč – FC Spartak Velká Bíteš 3 : 0

Sokol Hrotovice – SK Obřany 1 : 0

Tabulka skupiny B:

1. Sokol Hrotovice                    7 b.

2. SK Fotbalová škola Třebíč   6 b.

3. FC Spartak Velká Bíteš       2 b.

4. SK Obřany                           1 b.

Skupina o umístění:

HFK Třebíč – FC Spartak Velká Bíteš 1 : 1

SK Moravské Knínice – SK Obřany 2 : 0

HFK Třebíč – SK Obřany 2 : 0

FC Spartak Velká Bíteš – SK Moravské Knínice 0 : 1

FC Spartak Velká Bíteš – SK Obřany 2 : 1

HFK Třebíč – SK Moravské Knínice 2 : 0

Konečné pořadí:

6. HFK Třebíč                       7 b.

7. SK Moravské Knínice       6 b.

8. FC Spartak Velká Bíteš     4 b.

9. SK Obřany                         0 b.

Finálová skupina:

FC Velké Meziříčí – SK Fotbalová škola Třebíč 1 : 1

1. SC Znojmo – Sokol Hrotovice 0 : 0

TJ Sokol Ketkovice – SK Fotbalová škola Třebíč 0 : 1

FC Velké Meziříčí – Sokol Hrotovice 2 : 1

1. SC Znojmo – TJ Sokol Ketkovice 2 : 0

Sokol Hrotovice – SK Fotbalová škola Třebíč 0 : 1

FC Velké Meziříčí – TJ Sokol Ketkovice 4 : 1

SK Fotbalová škola Třebíč – 1. SC Znojmo 0 : 2

Sokol Hrotovice – TJ Sokol Ketkovice 0 : 0

FC Velké Meziříčí – 1. SC Znojmo 1 : 0

Konečné pořadí:

1. FC Velké Meziříčí              10 b.

2. 1. SC Znojmo                        7 b.

3. SK Fotbalová škola Třebíč  7 b.

4. Sokol Hrotovice                     2 b.

5. TJ Sokol Ketkovice                1 b.

Nejlepší hráči jednotlivých družstev:

FC Velké Meziříčí: VOŠMERA Milan

1. SC Znojmo: MRKOS Petr

SK Fotbalová škola Třebíč: BRADA Petr

Sokol Hrotovice: PELÁN Adam

TJ Sokol Ketkovice: TESAŘ Petr

HFK Třebíč: OLIVA Jakub

SK Moravské Knínice: MAUEROVÁ Marie

FC Spartak Velká Bíteš: MATEJA Adam

SK Obřany: BABÁČEK Aleš

 

Za HFK Třebíč nastoupili:

OLIVA Jakub, FEJTA Jakub, VOJTĚCH David, KOCH Jakub, PTÁČEK Tadeáš, ŠELLE Michal, TVARŮŽEK Lukáš, LEŽÁK Daniel, MECZL Lukáš, JASKULA Dominik, HOŠEK Jaroslav, KOCH Ondřej.

Trenéři: Kostelecký Čestmír, Krul Jiří.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA