FC-Strani-120x90

Třebíč prohrávala od 24. min 0 : 1, zápas se jí však podařil otočit brankami Staňka a Šmída.
První brankovou příležitost v zápase si vytvořili domácí ve 14. min., když se Maleta dostal k míči za obranu, tváří v tvář ale vyběhnuvšího brankáře hostí nepřekonal. Jeho lob skončil až za brankou Strání. Hosté poprvé zahrozili ve 22. min., kdy Procházka chytil tutovku Silnicovi, kterého nechala domácí obrana před svoji brankou zcela osamoceného. O dvě minuty později ale bylo pro domácí hůř. Na centrovaný míč do vápna si naběhl Haloda a z voleje překonal bezmocného Procházku – 0 : 1. Hosté mohli svoje vedení navýšit v 33. min, když šel sám na třebíčskou branku Jaroněk. Toho ale výborným zákrokem vychytal Procházka. Na druhé straně v 39. min. se po levé straně hřiště prosadil domácí Kafoněk a přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování Staňka, který umístěnou střelou na zadní tyč vyrovnal na 1 : 1. Ve 42. min. Lorenc střelou zpoza vápna pořádně natáhl Popelku v brance hostí, který jeho střelu směřující do šibenice vytěsnil na roh. V samém závěru prvního poločasu šel hostující Jaroněk opět sám na Procházku, ale ani tentokrát nad ním nevyzrál.

Ve druhém poločase byla domácí lepším mužstvem a v samém závěru utkání se jí dostalo sladké odměny. Nejprve se dostal do brankové šance Novák v 60. min. po individuální akci, kdy prošel středem hostující obrany, jeho střela ale postrádala především přesnost. Následně v 87. min. Kafoněk postrčil míč po levé straně hřiště Šmídovi, kterého polocentr, polostřela z ostrého úhlu zapadla za zadní tyč Popelkovy branky a Třebíč šla do vedení 2 : 1. Třebíč v samém závěru svoje vedení uhájila, navíc v 88. min. byl vyloučen hostující Palík.

HFK Třebíč – FC Strání 2 : 1 (1 : 1)

Branky: 39. Staněk, 87. Šmíd – 24. Haloda.

Rozhodčí: Denev – Nápravník, Šula. ŽK: 2 (7. Novák, 35. Lorenc) – 0. ČK: 0 – 1 (88. Palík) Diváci: 105.

Třebíč: Procházka – Valíček (81. Renát), Houser, Karásek, Bence – Šmíd, Novák, Lorenc, Kafoněk – Maleta (65. Kovář), Staněk (77. Oberreiter).

Strání: Popelka – Mimochodek, O. Čaňo, Palík, Haloda – Bruštík (63. Vojtek), Silnica, Pilka, Bihári – Gardian, Jaroněk.