01_fotbalova_sit

B tým Třebíče si vytvořil ve Vladislavi několik čistých gólových příležitostí, nevyužil však ani jednu. Naopak domácí dvěma přesnými trefami hned na začátku prvního poločasu rozhodli o výsledku utkání.

Sestava Vladislav:
Otruba ml. – D. Ciprys, O. Venhoda, Otruba st.,, Paločko – L. Venhoda, Prokop, Krátký, Petz, Orálek – Svoboda (Macek, P. Ciprys, Hrůza).

Kruba – Oberreiter, Mašek, Valík, Houser – Kostelecký, Benda, Hošek, Sedláček, Kovář – Válek (D. Lorenc, Staněk, Zbožínek, P. Malý).

Branky: 5. Svoboda, 16. Orálek.

Třebíč si vytvořila hned gólovou šanci ve 3. min. utkání, bohužel bez přesného zakončení. Naopak o dvě minuty později se individuálně prosadil domácí Svoboda a poslal Vladislav do vedení 1 : 0. Ve 13. min. byli hosté z Třebíče opět blízko gólu, kdy Hoškovu střelu domácí brankář vyrazil pouze k Válkovi, ten ale v gólové šanci poslal míč nad domácí branku. V 16. min. domácí Orálek využil zaváhaní třebíčského gólmana s jeho obranou a zvýšil na 2 : 0.
Ve druhém poločase hned ve 49. min. Sedláčkovu střelu z dobré střelecké pozice Otruba ml. chytil. V 76. min. tvrdá Bendova střela skončila na břevně vladislavské branky. Následně v téže minutě v další brankové příležitosti Sedláček nastřelil pouze gólmana, k odraženému míči se dostal Kostelcký, který se ale neprosadil ve stoprocentní gólové šanci.