Další přípravné utkání sehrál HFK Třebíč ve středu 25.7.2018 s Tasovicemi na hřišti v Božicích na Znojemsku. Třebíč opět nezvládla úvod utkání, kdy během prvních deseti minut kopali domácí Tasovice dvě penalty. První proměnily a druhou brankář Brice výborným zákrokem zlikvidoval. Tasovice si v prvním poločase vytvářely gólové příležitosti, proměnily však pouze jedinou. Po změně stran se hra více vyrovnala a Hutchinson, po přihrávce Malety, snížil na 2 : 1. Tasovice ale dokázali kontrovat a v závěru utkání zvýšily na konečných 3 : 1.

Branka: Hutchinson.

Brice (75. Šplíchal) – Renát (46. Novotný), Suchna, Pecka, R. Bence – Sáček, Lorenc, Sandy, J. Uličný – Maleta, Hutchinson.

Další přípravné utkání sehraje Třebíč v sobotu 28.7.2018 od 10:30 hodin s Ráječkem na hřišti v Trnavě.