Humpolec

Naši starší žáci prohráli v Humpolci těsně 3 : 2, když nevyužili několik slibných příležitostí. Svoji herní převahu ve druhém poločase naši mladíci nedokázali vyjádřit gélově.

FK Humpolec – HFK Třebíč 3 : 2

góly: Vočadlo, Jiřík, Hendrychová – Bence, Kopeček

sestava: Kočár – Brada (36. Pokorný), Vala, Kopeček, Dušovský (36. Dobeš) – Meczl, Kouřil, Průša, Janík (65. Dušovský) – Bence, Havlena (36. Chichak)

Komentář trenéra Pavla Němce ml.:
Setkali jsme se s těžkým protivníkem, se kterým jsme sehráli vyrovnané utkání. Soupeř hrozil zejména standardními situacemi, jelikož měl ve svém středu asi tři vyspělé urostlé hráče, které bylo obtížné bránit, a dále pak brejky jednoho jejich rychlého útočníka. Několik těchto šancí svými skvělými zákroky zlikvidoval v brance Kočár. Soupeřovi jsme však zatápěli i my, v prvním poločase jsme však několik slibných šancí spálili. Ve druhém poločase se prosadil parádní individuální akcí Bence a druhý gól přidal krásnou střelou zpoza vápna Kopeček. Za dnešní zápas si kluci zaslouží pochvalu, ve většině utkání jsme dle mého názoru měli i více ze hry než soupeř, bohužel to zatím příliš neumíme vyjádřit i gólově…