vrchovina

Starší žáci prohráli na Vrchovině vysoko 6 : 1. Naši mladíci drželi se soupeřem krok pouze do 25 minuty. Smrtící byl třetí gól v závěru poločasu a další dva v první minutě poločasu druhého.

Branky: Dobrovolný, Požár, Švanda, Ptáček, Vranka, Chroustovský – Bence.

Sestava HFK:
Kočár – Brada(36. Chichak), Kopeček, Vala, Pokorný – Janík, Kouřil, Průša, Dušovský – Bence, Dobeš.

Komentář trenéra Pavla Němce ml.:
„Výsledek zcela odpovídá předvedenému výkonu. Se soupeřem jsme drželi krok prvních 25 minut, kdy jsme byli vyrovnaným soupeřem, pak jsme zcela odpadli. Smrtící pro nás byl třetí gól v závěru poločasu a další dva v první minutě poločasu druhého, pak se už zápas jen dohrával. Jsme velice slabí v obranné fázi v našem velkém vápně – když se tam dostal míč, skončilo to gólem nebo tutovkou domácích. Proti silnějším soupeřům pak často zbytečně rezignujeme na naší kombinační a technickou hru po zemi, kterou umíme, a uchylujeme se k nic neříkajícím nákopům na naše obsazené útočníky. Na soupeře jsme zkrátka nestačili, ve svém středu měli více šikovných individualit, než máme my.“