Slavoj-Polna-120x90

Třebíč nedokázala bodovat ani v Polné. Prohrála totiž 2 : 1. Třebíč nezachytila nástup domácích do utkání a prohrávala již od 1. minuty. Benda se totiž prosadil po pravé straně hřiště a po jeho přihrávce do velkého vápna bez větších problémů skóroval neobsazený Bajer. V 17. min. třebíčská obrana opět nezachytila útočnou akci domácích a po přihrávce Bendy tentokrát skóroval Hrdlička. Domácí si vytvořili další gólové příležitosti, ty ale již nedokázali proměnit. Naopak, Třebíč ve 42. min. po samostatném úniku Malety dokázala snížit na 2 : 1 a vrátit se tak do hry. Ve druhém poločase ale gól již nepadl, kdy zejména domácí svoje šance Hrdličky, Válka a Peciny nedokázali proměnit.

Branky: 2. Bajer, 17. Hrdlička – 42. Maleta.