SK_Unicov_ctverec

Třebíč nebodovala ani na hřišti vedoucího Uničova. Prohrála totiž  4 : 1 po poločase 1 : 0 pro domácí. Jedinou branku Třebíče vsítil v druhém poločase střídající Johnson.

Branky: 11. Komenda, 56. Kasal, 73. Purzitidis, 87. Koutek – 75. Johnson.

Sestava Uničov:
Uvízl – Rajnoha (76. Koutek), Vejvoda, Sweich, Juřátek – Kasal, Dostál (59. Nuc), Binar, Vasiljev – Komenda (67. Purzitidis), Krč.

Staněk – Houser, Komínek, Igbinoba, Abayomi – Novotný (71. Hronek), Heřmánek, Bagnon, Karásek – Dočekal, Bogner (56. Johnson).

Rozhodčí: Buček – Mayer, Kolář. Delegát: Šalata. ŽK: 1 (44. Kasal) – 1 (17. Karásek). Diváků: 226.

Domácí se ujali vedení 1 : 0 již v 11. min., když po chybné rozehrávce hostí ve středu hřiště po levé straně utekl rychlonohý Vasiljev a jeho přihrávku před třebíčskou brankou na zadní tyči nikým nehlídaný Komenda uklidil za záda Staňka. Ve 26. min. se ve velkém vápně prosadil Krč přes Igbinobu a svým centrem na zadní tyč našel zcela volného Dostála, ten ale netrefil míč dle svých představ.
Také úvod do druhého poločasu patřil domácím a v 56. min. po centru Komendy zvyšil hlavou na 2 : 0 Kasal.   V 73. min. Uničov zahrával rohový kop a opět nikým neobsazený Purzitidis zvýšil hlavou již na 3 : 0. O dvě minuty později na druhé straně dali o sobě vědět střdající hráči Třebíče, když na Hronkovu přihrávku před branku si naběhl Johnson a snížil na 3 : 1. V samém závěru utkání domácí zpečetili konečný výsledek na 4 : 1. když Staňka z dorážky překonal Koutek.