SK_Unicov_120

Třebíč vedla v Uničově po 1. poločase 1 : 0 brankou Duguiho. Uničov ale dokázal hned v úvodu druhého poločasu vyrovnat a následně přidal i gól do vedení na 2 : 1. Následně měl Kostelecký na noze vyrovnávací gól, v koncovce ale selhal. Na rozdíl od Třebíčských Uničov pokračoval ve střelecké produktivitě a přidal ještě další dvě branky.

Branky: 52. a 76. Krč, 62. Vejvoda, 68. Komenda – 16. Dogui.

Sestava Uničov:
Uvízl – Koutek, Heinz, Vejvoda, Můčka (85. Purzitidis) – Jeřábek, Kasal, Juřátek (74. Binar), Vasiljev – Krč, Komenda (79. Muzikant).

Matiášek – Bagnon, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Kelbler, Chlup, P. Chalupa, Kostelecký (82. M. Chalupa) – Fall, Dogui (82. Novotný).

Rozhodčí: Podaný – Běhal, Lakomý.
Delegát: Sedláček.
ŽK: 0 – 2 (41. Komínek, 66. Chlup).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 197.

Domácí si hned od úvodních minut vytvořili tlak na třebíčskou branku, po centrovaných míčích do vápna se ale nedokázali střelecky prosadit. Na druhé straně se v 16. min. Dogui odpoutal z držení Můčky a svůj samostatný únik zakončil vedoucí brankou. V 27. min. tečovaný centr Můčky, směřující pod břevno třebíčské branky, Matiášek z námahou vytěsnil. Domácí mohli vyrovnat v poslední minutě prvního poločasu, Komenda ale po zahraném rohovém kopu hlavičkoval do břevna Matiáškovy branky.

Hned v úvodu druhého poločasu domácí vyrovnali Krčem a v 62. min. po rohovém kopu hlavičkující Vejvoda přidal druhý gól Uničova. Zlomový okamžik přišel v 64. min., kdy Kostelecký, po centru Falla před domácí branku, neproměnil stoprocentní gólovou šanci. Domácí tak ve druhém poločase pokračovali ve střelecké produktivitě a v 68. min. Komenda zvýšil na 3 : 1. Snížit na rozdíl jednoho gólu mohl Dogui, ale jeho střela nůžkami skončila pouze na břevně domácí branky. Brankový účet celého utkání zakončil v 76. min. Krč střelou do šibenice Matiáškovy branky.