SK_Unicov_120

Utkání v Uničově se Třebíči nepovedlo. Po bezbrankovém poločase v úvodu druhého poločasu hodně vzhruchu přinesl neodpískaný penaltový zákrok na Ošmeru. Následně domácí převzali iniciativu a dvěma góly rozhodli průběh utkání.

Nejvíce práce měl domácí brankář Uvízl hned v úvodu utkání, kdy v 6. min. neudržel ve své moci přízemní střelu Floriána. Nikdo z Třebíčských ale na dorážku nedosáhl. Domácí se dokázali prosazovat po obou krajích hřiště, po jedné takové akci nevyužil gólovou šanci Žmolík. Následně v 30. min. Juřátkova střela lízala břevno Kotnourovy branky. Ve 40. min. po rohovém kopu domácích Kotnour chytil jistý gól po Vejvodově hlavičce.
V úvodu druhého poločasu hodně vzruchu přinesl neodpískaný penaltový zákrok na třebíčského Ošmeru. Následně domácí převzali iniciativu na svoji stranu a v 58. min. se ujali vedení 1 : 0, kdy se přesně trefil na zadní tyč Jeřábek. Následně tentýž hráč nastřelil tyč Kotnourovy branky. V 75. min. se po centru z pravé strany před Kotnourem hlavou prosadil Krč a určil tak konečný výsledke zápasu na 2 : 0.

Branky: 58. Jeřábek, 75. Krč.