SK_Spartak_Hulin_ctverec

Premiéra trenéru Zemanovi v Moravskoslezské fotbalové lize na třebíčské lavičce nevyšla. Jeho Třebíč v úvodním kole prohrála v Hulíně 3 : 1, když všechny branky domácích padly po centrech exligového Lacigy.

Branky: 7. Matoušek, 60. Pospíšil, 72. Postava – 57. Bogner.

Sestava Hulín:
Vogl – Matoušek, Kostka, Zlámal, Barcuch – Krhut, Laciga, Dvořáček, Šrom (65. Postava) – Ondřejka, Pospíšil.

Konvalina – Vavřík, Komínek, Rycheník, Chalupa – Bagnon – Ošmera (15. Peručica), Dočekal, Duba, Benda (75. Karásek) – Bogner.

Rozhodčí: Trávníček. ŽK: 0 – 2 (Peručica, Vavřík). Diváků: 150.

Třebíč si hned v samém úvodu utkání vytvořila gólovou příležitost, když Ošmera vypíchl míč Zlámalovi. Přečíslení dva na jednoho ale Ošmera s Bognerem nedokázali využít. Naopak, v 7. min. domácí zahrávali rohový kop, odražený míč se dostal zpět k zahrávajícímu Lacigovi, který napodruhé našel před třebíčskou brankou Matouška a ten hlavou otevřel skóre utkání. Třebíč mohla ještě v prvním poločase vyrovnat, když Bognerovu dobře mířenou střelu Vogl vyrazil k Dubovi, ale tomu střelecký pokus v gólové šanci stačil skluzem zblokovat Zlámal. Do druhého poločasu vstoupila lépe Třebíč, dobře kombinovala a výsledkem byl v 57. min. vyrovnávací gól. Bogner totiž svojí rychlostí a důrazem donutil chybovat Zlámala s Voglem a pohodlně vyrovnal. Od tohoto okamžiku ale začali hrát opět domácí a vítězství strhli na svoji stranu. Hned v 61. min. Laciga našel svým centrem před brankou hostí Pospíšila, který poslal hlavou domácí opět do vedení. V  72. min. Laciga zahrával rohový kop a svým centrem našel na zadní tyči úplně volného střídajícího Postavu, který přímo z voleje nechytatelnou střelou stanovil konečný výsledek utkání na 3 : 1 pro domácí.