SK_Spartak_Hulin_120

Třebíč v Hulíně opět nebodovala. Nedokázal totiž využít svoje brankové příležitosti, naopak domácí Hulín rozhodl o svém vítězství již v prvním poločase.

Branky: 33. Ondřejka, 44. Laciga.

Sestava Hulín:
Chytil – Matoušek, Kostka, Zlámal, Barcuch (71. Vyskočil) – Krhut, Steiner, Dvořáček, Laciga, Ondřejka – Postava (64. Pospíšil).

Soukup – Bagnon, Komínek, M. Chalupa, P. Chalupa (61. Novotný) – Ošmera, Chlup, Dobrovolný (49. Benda), Klusák – Florián, Dočekal.

Rozhodčí: Duda – Žurovec, Trigas.
Delegát: Volek.
ŽK: 2 (Steiner, Vyskočil) – 2 (Klusák, Komínek)
ČK: 0 – 0.
Diváků: 106.

Domácí mohli jít do vedení hned v úvodu utkání, ale jejich fórovou šanci zlikvidoval Soukup. Následně na druhé straně se dostali do nadějných šancí Chlup a Dočekal, ale jejich střely skončily mimo branku domácích. Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 33. min., kdy úplně volný Ondřejka na zadní tyči třebíčské branky neměl žádný problém uklidit míč za záda Soukupa.  Z následného protiútoku mohl vyrovnat Florián, ale jeho střela z dobré pozice na zadní tyč hulínské branky skončila těsně vedle. Domácí zvýšili na 2 : 0 ve 44. min. po individuální akci Lacigy. Ve druhém poločase si Třebíč vytvořila několik brankových příležitostí, nedokázala však proměnit ani jedinou. Po rohovém kopu Klusáka v závaru před domácí brankou střely Floriána ani Dočekala v brance neskončily. Následně vyzval Ošmera svojí přihrávkou k zakončení Chlupa, ten ale mířil vysoko nad. V 72. min., po přihrávce Dočekala, šel sám na hulínskou branku Florián, svůj únik ale nedokázal dotáhnout do zdárného konce.