SK_Sigma_Olomouc_B_ctverec

Třebíč vstoupila do jarní části sezóny Moravskoslezské fotbalové ligy s prohrou. Prohrála v Olomouci s místím béčkem Sigmy 4 : 2.

Branky: 23. a 70. Voleský, 35. Bala, 47. Ambrozek – 26. Tsuchiya, 90. Bagnon.

Rozhodčí: Škrobák – Gloser, Kozubík.
ŽK: Kotouč – Tsuchiya, Lukomirak, Bogner, Karásek.
Diváci: 150.

Sestava Olomouc B:
Gröger – Surzyn, Kotouč, Jemelka, Seibert – Látal, Ambrozek, Bala, Antl (62. Richter), Antwi – Voleský (75. Vychodil).

Staněk – Bagnon, Komínek, Houser, Lukomirak – Tsuchiya (69. Vidovič), Benda (87. Bence), Peručica (75. Novák), Karásek – Bogner, Novotný.

Olomouc se ujala vedení 1 : 0 ve 23. min., když po centru Látala z pravé strany se před třebíčskou brankou nejlépe orientoval Voleský a překonal brankáře Staňka. Z vedení se ale neradovali dlouho, neboť o tři minuty později, po přihrávce Novotného, přízemní střelou na zadní tyč vyrovnal Tsuchiya. Vedení domácím vrátil v 35. min. Bala, který si naběhl na Látalův centr a na jeho hlavičku neměl Staněk nárok. V samém úvodu druhého poločasu domácí de facto rozhodli o svém vítězství, kdy tečovanou střelou zvýšil na 3 : 1 Ambrozek. V 70. min., po rohovém kopu, zvýšil na 4 : 1 hlavičkou na přední tyči Voleský. V poslední minutě se Třebíči ještě podařilo snížit na 4 : 2 Bagnonem, když jeho přihrávka před branku domácích k překvapení všech skončila za zády Grögra.
Stínem utkání je zranění Ondřeje Bendy, který po střetu s brankářem utrpěl bolestivé poranění levého ramene a v tomto týdnu se podrobí operaci.