SK_Hanacka_Slavia_Kromeriz_120

Třebíč neprolomila jarní gólovou mizérii ani v Kroměříži. V druhém poločase byla lepším mužstvem, brankově se ovšem opět neprosadila.

Branka: 27. Neubert.

Sestava Kroměříž:
Petr – Cverna, Budín, Látal, Netopil – Steiner (79. Kutra), Mazouch, Strašák (84. Hromek), Salachna, Nevřala (63. Žák) – Neubert.

Doležal – P. Chalupa, Havránek, Igbinoba, Abayomi – Novotný (59. M. Chalupa), Komínek, Chlup, Dobrovolný – Florián, Johnson (46. Benda).

Rozhodčí: Cieslar – Klíma, Vojkovský.
Delegát: Mužík.
ŽK: 3 (61. Steiner, 65. Salachna, 81. Strašák) – 4 (35. Komínek, 50. Igbinoba, 61. Havránek, 69.- Benda)
ČK: 0 – 0.
Diváků: 150.

V prvním poločase měla více ze hry domácí Kroměříž, do první gólové šance se však dostali hosté z Třebíče. V 18. min. Novotný vyslal svojí přihrávkou do samostatného úniku Johnsna, který volil střelu z velkého vápna. S tou si ale Petr v brance domácích bez problémů poradil.  Domácí se ujali vedení 1 : 0 v 27. min. po rohovém kopu, kdy se v hlavičkovém souboji brankově prosadil Neubert.

Ve druhém poločase byla Třebíč lepším mužstvem, vytvořila si před brankou domácích několik závarů, brankově se však neprosadila. Nejblíže gólu měl třebíčský Havránek, který ale v rozhodujícím okamžiku před brankářem Petrem na míč nedosáhl.