Třebíč ve 3. kole krajského přeboru prohrála na hřišti ve Stáji s domácím Sapeli Polnou 1 : 0, když inkasovala branku již v 5. min. utkání. Třebíč si zejména ve druhém poločase vytvořila územní převahu, ale i gólové příležitosti Suchny a zejména Uličného zůstaly nevyužity.

Branka: 5. Barák.

Sestava Polná:
Rezničenko – Tržil, Boháček, Bambula, Flekal – Svoboda (90.Benáček), Navrátil, Brabec (80.Fišer), Dvořáček – Adamec, Barák (70.Varhaník).

Brice – Suchna, Houser, Pecka, R. Bence – Florián, Karásek – J. Uličný (88. Hrbáček), Sandy, Lorenc – Hutchinson.

Rozhodčí: Dvořák – Novák, Holub. ŽK: 2 – 0. Diváci: 100.

Domácí šli do vedení 1 : 0 již v 5. min., když po přihrávce Adamce mezi stopery šel na třebíčskou branku sám Barák, který nadvakrát překonal Briceho. Polná byla v prvním poločase lepším mužstvem, další branky ale přidat nedokázala.
Ve druhém poločase si Třebíč vytvořila územní převahu a vytvořila si i gólové šance. Nejprve na přední tyči byl sám Suchna, místo zakončení ale volil přihrávku před branku, která ale adresáta nenašla. O chvíli později měl loženku Uličný, tváří v tvář Řezničenka z bezprostřední blízkosti ale netrefil domácí branku. V závěru utkání domácí Flekal dalekonosnou střelou trefil spojnici břevna a tyče třebíčské branky.