V soutěžním ročníku 2018/2019 má HFK Třebíč přihlášena tato družstva:
A muži (krajský přebor), B muži (I.A tř., sk. B), starší dorost (krajský přebor), mladší a starší žáci (krajský přebor), mladší žáci B (okresní přebor), starší žáci B (okresní přebor), mladší a starší přípravka (krajský přebor), mladší přípravka B (okresní přebor) a starší přípravka B (okresní přebor.

Krajský přebor – muži:
2. kolo:   SO 11.08.2018, 16:30 –     Košetice – HFK Třebíč
3. kolo:   PÁ 17.08.2018, 17:00 –     HFK Třebíč – PŘIBYSLAV
4. kolo:   NE 26.08.2018, 10:30 –     SAPELI POLNÁ – HFK Třebíč
5. kolo:   NE 02.09.2018, 16:00 –     HFK Třebíč – Pelhřimov
6. kolo:   NE 09.09.2018, 16:00 –     Speřice – HFK Třebíč
7. kolo:   SO 15.09.2018, 16:00 –     HFK Třebíč – Bystřice n. P.
8. kolo:   SO 22.09.2018, 15:30 –     Chotěboř – HFK Třebíč
9. kolo:   SO 29.09.2018, 15:30 –     HFK Třebíč – Velké Meziříčí B
10. kolo: NE 07.10.2018, 15:00 –     HFK Třebíč – Žirovnice
11. kolo: SO 13.10.2018, 15:00 –     Okříšky – HFK Třebíč
12. kolo: SO 20.10.2018, 14:30 –     HFK Třebíč – Ledeč n. S.
13. kolo: NE 28.10.2018, 14:30 –     Nová Ves – HFK Třebíč
1. kolo:   NE 04.11.2018, 14:00 –     HFK Třebíč – Náměšť n. O.-Vícenice

I.A tř, sk. B – muži:
2. kolo:   NE 12.08.2018, 16:30 –     HFK Třebíč B – Moravec
3. kolo:   NE 19.08.2018, 16:30 –     Kouty – HFK Třebíč B
4. kolo:   SO 25.08.2018, 16:30 –     HFK Třebíč B – Šebkovice
5. kolo:   SO 01.09.2018, 16:00 –     Žďár n. S. – HFK Třebíč B
6. kolo:   SO 08.09.2018, 16:00 –     HFK Třebíč B – SFK Vrchovina B
7. kolo:   NE 16.09.2018, 16:00 –     Jaroměřice n. R. – HFK Třebíč B
8. kolo:   NE 23.09.2018, 15:30 –     HFK Třebíč B – Budišov – Nárameč
9. kolo:   NE 30.09.2018, 15:30 –     Rad. Svratka – HFK Třebíč B
10. kolo: SO 06.10.2018, 15:00 –     JEMNICKO – HFK Třebíč B
11. kolo: NE 14.10.2018, 15:00 –     HFK Třebíč B – Želetava
12. kolo: NE 21.10.2018, 14:30 –     Rapotice – HFK Třebíč B
13. kolo: SO 27.10.2018, 14:30 –     HFK Třebíč B – Nové Syrovice
1. kolo:   SO 03.11.2018, 14:00 –     Dukovany – HFK Třebíč B

Krajský přebor – starší dorost:
1. kolo:   NE 19.08.2018, 10:00 –     HFK Třebíč – Bedřichov
2. kolo:   SO 25.08.2018, 10:15 –    Okříšky/Stařeč – HFK Třebíč
3. kolo:   NE 02.09.2018, 10:00 –     HFK Třebíč – Luka n. J.
4. kolo:   NE 09.09.2018, 13:00 –     Nová Ves – HFK Třebíč
5. kolo:   SO 15.09.2018, 10:00 –     HFK Třebíč – Nedvědice
6. kolo:   SO 22.09.2018, 10:00 –     Chotěboř – HFK Třebíč
7. kolo:   NE 30.09.2018, 10:00 –     HFK Třebíč – Třešť
8. kolo:   SO 06.10.2018  10:00 –     HFK Třebíč – Světlá n. S.
9. kolo:   NE 14.10.2018, 12:00 –     SFK Vrchovina – HFK Třebíč
10. Kolo: NE 21.10.2018, 10:00 –     HFK Třebíč – Ždírec n. D.
11. kolo: NE 28.10.2018,  11:30 –     POLNÁ – HFK Třebíč

Krajský přebor – mladší a starší žáci:
1. kolo:   SO 18.08.2018, 09:00 ML + 10:30 ST –  Bedřichov – HFK Třebíč
2. kolo:   NE 26.08.2018, 09:00 ST + 10:45 ML –  HFK Třebíč – Okříšky/Stařeč
3. kolo:   SO 01.09.2018, 09:00 ML + 10:30 ST –  Velká Bíteš/Osová Bítýška – HFK Třebíč
4. kolo:   SO 08.09.2018, 09:00 ST + 10:45 ML –  HFK Třebíč – Velké Meziříčí
5. kolo:   NE 16.09.2018, 09:00 ST + 10:45 ML –  HUMPOLEC – HFK Třebíč
6. kolo:   SO 22.09.2018, 09:00 ST + 10:45 ML –  HFK Třebíč – Bystřice n. P.
7. kolo:   SO 29.09.2018, 09:00 ML + 10:30 ST –  Chotěboř – HFK Třebíč
8. kolo:   NE 07.10.2018, 09:00 ML + 10:30 ST –  SFK Vrchovina – HFK Třebíč
9. kolo:   SO 13.10.2018, 09:00 ST + 10:45 ML –  HFK Třebíč – Pelhřimov
10. kolo: SO 20.10.2018, 09:30 ST + 11:15 ML –  Nedvědice – HFK Třebíč
11. kolo: SO 27.10.2018, 09:00 ST + 10:45 ML –  HFK Třebíč – POLNÁ

Krajský přebor –mladší a starší přípravka

09.09.2018, 09:00 – HFK Třebíč – TJ Sokol Bedřichov                        (Janáčkovo str.)
09.09.2018, 10:20 – TJ Sokol Bedřichov – FC ŽĎAS Žďár n. S.           (Janáčkovo str.)
09.09.2018, 11:40 – HFK Třebíč – FC ŽĎAS Žďár n. S.                        (Janáčkovo str.)

16.09.2018, 09:00 – FK Pelhřimov – FC Slovan Havlíčkův Brod           (Pelhřimov)
16.09.2018, 10:20 – FC Slovan Havlíčkův Brod – HFK Třebíč              (Pelhřimov)
16.09.2018, 11:40 – FK Pelhřimov – HFK Třebíč                                  (Pelhřimov)

23.09.2018, 10:00 – SK Bystřice n.P./Nedvědice – HFK Třebíč            (Bystřice n. P.)
23.09.2018, 11:20 – HFK Třebíč – SLAVOJ POLNÁ                             (Bystřice n. P.)
23.09.2018, 12:40 – SK Bystřice n.P./Nedvědice – SLAVOJ POLNÁ     (Bystřice n. P.)

30.09.2018, 09:00 – HFK Třebíč – FC Chotěboř                                 (Janáčkovo str.)
30.09.2018, 10:20 – FC Chotěboř – AFC HUMPOLEC                       (Janáčkovo str.)
30.09.2018, 11:40 – HFK Třebíč – AFC HUMPOLEC                           (Janáčkovo str.)

06.10.2018, 09:00 – FC PBS Velká Bíteš – HFK Třebíč                       (Velká Bíteš)
06.10.2018, 10:20 – HFK Třebíč – FC Velké Meziříčí                           (Velká Bíteš)
06.10.2018, 11:40 – FC PBS Velká Bíteš – FC Velké Meziříčí               (Velká Bíteš)

13.10.2018, 10:00 – SK FŠ Třebíč – HFK Třebíč                                 (Kubišova ul.)

21.10.2018, 09:00 – FKM VYSOČINA JIHLAVA – HFK Třebíč               (Na Stoupách)
21.10.2018, 10:20 – HFK Třebíč – SFK Vrchovina                               (Na Stoupách)
21.10.2018, 11:40 – FKM VYSOČINA JIHLAVA – SFK Vrchovina          (Na Stoupách)