MSK_Breclav_120

Třebíč sahala v Břeclavi po třech bodech, kdy dvakrát vedla. Domácí Břeclav dokázala vyrovnat v poslední minutě utkání.

Branky: 5. Carvalho, 66. Šenkeřík (PK), 90. Košut – 9. Dogui, 10. Ošmera, 72. Komínek (PK).

Sestava Břeclav:
Prokop – Košut, Klusák (74. Stange), Sedlo, Fojtík (84. Lapin) – Carvalho, Simandl, Paděra, Tetur (46. Sycha) – Levai, Šenkeřík.

Matiášek – M. Chalupa, Komínek, Havránek, Dobrovolný – Ošmera, Chlup, P. Chalupa, Fall (81. Bagnon), Kostelecký (46. Dočekal, 86. Oberreiter) – Dogui.

Rozhodčí: Ondráš – Batík, Kozubík.
Delegát: Káňa.
ŽK: 3 (53. Paděra, 71. Klusák, 86. Simandl) – 2 (66. Havránek, 90. P. Chalupa).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 160.

Domácí se ujali vedení 1 : 0 již v 5. min. utěšenou přízemní střelou k tyči Carvalha. Třebíč ale dokázala ihned otočit skóre utkání ve svůj prospěch. V 9. min. Kosteleckého centr z levé strany na přední tyč Dogui efektní patičkou uklidil za záda domácího gólmana. O minutu později Ošmera obešel i domácího brankáře a střelou do prázdné branky poslal Třebíč do vedení 2 : 1. V 24. min. mohla Třebíč svůj náskok zvýšit. Ošmera šel s Doguim sám na břeclavského brankáře, místo střely ale přihrával Doguimu do ofsajdu! Břeclav vyrovnala na 2 : 2 v 66. min. z penalty za ruku Havránka. Penaltu proměnil Šenkeřík. Třebíč šla opět do vedení 3 : 2 v 72. min. rovněž z penalty za faul na Havránka. Penaltu proměnil Komínek. Domácí ovšem ještě vyrovnali v poslední minutě utkání, kdy polocentr, polostřela Košuta skončila za zády Matiáška.