MSK_Breclav_120

Generálku na začátek jarní části fotbalistí HFK Třebíč v Břeclavi zvládli. Porazili místní divizní MSK 3 : 2, když nepříznivý výsledek otočili v závěrečné čtvrthodině druhého poločasu.

Branky: 28. Wallisch, 51. Musil – 35. Benda, 74. Bogner, 77. Karásek.

Sestava HFK Třebíč:
Staněk – Bagnon, Komínek, Houser, Karásek – Vidovič (60. Bence), Benda (60. Tsuchiya), Heřmánek, Peručica – Bogner, Novotný.

V Břeclavi měli hrát první housle třebíčští fotbalisté, jenomže domácí jim byli v prvním poločase více než vyrovnaným soupeřem. Do vedení se dostala Břeclav v 28 min. po brance Wallische, ale jen o chvíli později bylo po Bendově střele vyrovnáno. Také začátek druhé půle vyšel lépe domácím, kterým v 51. min. vrátil těsný náskok Musil. Závěr ale patřil třetiligové Třebíči. Čtvrt hodiny před koncem vyrovnal Bogner a následně o tři minuty později rozhodl o vítězství Třebíče Karásek.

Už o nadcházejícím víkendu čeká svěřence trenéra Michala Soboty daleko tvrdší oříšek. V sobotu 18.3.2017 se desátý tým tabulky HFK Třebíč představí na půdě třetího béčka olomoucké Sigmy. Začátek utkání je ve 13:00 hod.