MSK_Breclav_120

Třebíč prohrála v Břeclavi 2 : 0. Břeclav nevyhrála šest utkání v řadě, odnesla to Třebíč. V prvním poločase si obě mužstva vytvořila několik brankových příležitostí, ale bez výsledného efektu Domácí rozhodli o svém vítězství hned v úvodu druhého poločasu.

Domácí se dostali do gólové šance již v 9. min., Kunc tváří v tvář nedokázal překonat Kotnoura, následnou dorážku nedokázal Simandl usměrnit do odkryté třebíčské branky. Hosté odpověděli nebezpečnou akcí ve 13. min., kdy Ošmera rychlostně předčil domácí obránce, jeho přihrávka před branku ale Dočekala nenašla. Hned na to měla další příležitost Třebíč, střela Petra Svobody po rozehrané standardce ale neměla patřičnou razanci. Hned z protiútoku na druhé straně Kotnour v gólové šance vychytal Lapeše. Třebíč mohla jít do vedení v 19. min., ale Dočekal osamocený na zadní tyči břeclavské branky hlavičkoval vedle. Ve 39. min. Podzemský vyslal na zteč domácí branky Dočekala, ten ale v brankové příležitosti mířil pouze do boční sítě domácí branky. O minutu později Podzemského trestný kop přes zeď domácí brankář Zádrapa vytěsnil nad břevno.
Úvod do druhého poločasu Třebíči vůbec nevyšel. Hned ve 46. min. Carvalho přihrávkou mezi třebíčskými stopery uvolnil Lapeše, který obešel Kotnoura a otevřel skóre utkání na 1 : 0 pro domácí. Pojistku výhry domácích přidal v 70. min. Kunc, který v samostatném úniku překonal Kotnoura. Na zvrat utkání se Třebíč již nezmohla.

Branky: 46. Lapeš, 70. Kunc.