bez názvu

Po Petřkovicích má Třebíč za sebou další nevydařené venkovní utkání. Tentokrát utrpěla ve Vyškově debakl 6:1, když domácím vyšlo téměř všechno.

Branky: 10., 41. a 58. Kirschner, 27. Kuncl, 74. (pen.) Přerovský, 87. Lahodný – 57. Bogner.

Sestava Vyškov:
Klimeš – Krejčí, Kuncl, Hodinář – Novotný, Přerovský, Jeřábek, Lahodný, Nehyba – Kirschner (80. Bokůvka), Lička (86. Kollár).

Konvalina – Vavřík, Komínek, Benda, Chalupa – Bagnon, Heřmánek – Dočekal (78. Ošmera), Duba (68. Karásek), Devaloix – Bogner.

Rozhodčí: Hanák – Páral, Zaoral. Delegát: Peřinka. ŽK: 0 – 2 (Komínek, Bagnon). Diváků: 191.

Domácí předčili hosty z Třebíče v agresivitě a důrazu a svůj výkon dokázali zužitkovat šesti vstřelenými brankami. Vedení se ujali v již v 10. min., když po centru z pravé strany nikým nehlídaný Kirschner překonal hlavou bezmocného Konvalinu. Další příležitost si domácí vytvořili v 25. min., ale Lička tváří v tvář Konvaliny střílel mimo tyče jeho branky. O chvíli později ale bylo výsledkově opět všechno jinak. V 28. min. zahrával Hodinář standardní situaci a svým centrem našel před brankou hostí opět nikým nehlídaného Kuncla, který hlavou zvýšil na 2 : 0.  Ve 41. min. hosté zbytečně ztratili míč ve středu hřiště, čehož opět využili domácí ke vstřelení branky. Po následném centru do velkého vápna Lička sklepl míč pro Kirschnera, který překonal Konvalinu potřetí. Třebíč si v prvním poločase nic nevytvořila, snad mimo utěšené střely Heřmánka zpoza velkého vápna.
Do druhého poločasu vstoupila Třebíč lépe a v 57. min. po centru Dočekala Bogner hlavou snížil na 3 : 1. Naděje na přijatelný výsledek trvala ale pouze minutu, neboť o minutu později se Lička prosadil ve vápně hostí a svojí přihrávkou vybídl ke skórování Kirschnera, který uklidil míč do prázdné třebíčské branky a zkompletoval tak svůj hattrick. Hosté mohli skórovat podruhé v 68. min., ale dalekonosná Vavříkova dělovka skončila na břevně vyškovské branky. V 74. min. po další chybné rozehrávce hostí a následném faulu ve velkém vápně zahrávali domácí pokutový kop, který Přerovský bezpečně proměnil a zvýšil tak již na 5 : 1. Podobu konečnému výsledku na 6 : 1 dal v 87. min. přesnou střelou k tyči Lahodný.