fc budisov naramec

O tomto víkendu se rozběhly moravské a krajské fotbalové soutěže nového soutěžního ročníku 2017/2018. Juniorka Třebíče v úvodním kole I.A tř., sk. B, porazila na domácím hřišti Budišov-Nárameč 2 : 0.

Skóre utkání otevřel v prvním poločase v 35. min. mladík Macek, který se, po finální přihrávce Pecky, na velkém vápně zbavil stoperů hostí a tváří v tvář překonal vyběhnuvšího brankáře. Vedení 2 : 0 pro domácí pojistil ve druhém poločase v 75. min. Lorenc, který po rychle zahraném protiútoku a přihrávce J. Uličného zakončoval do prázdné branky. Obrana domácích nepustila hosty za celé utkání ke kloudnému zakončení, kterým navíc další naděje na zdramatizování utkání vzalo vyloučení Horkého po udělení druhé žluté karty. Hosté dokonali svoji beznaděj v zakončení v 82. min., kdy neproměnili pokutový kop.

HFK Třebíč „B“ – FC Budišov¨-Nárameč 2 : 0 (1 : 0)
Branky: 35. Macek, 75. Lorenc.
Rozhodčí: Janovský – Niederle, Sýkora. ŽK: 63. Macek – 78. Votoupal, 51. a 79. Horký. ČK: 79. Horký. Diváci: 70.

Třebíč „B“: Šibůrek – Hrbáček, Suchna, Oberreiter, Ježek – R. Bence, Pecka – Trnka (61. Holý), Lorenc (81. V. Bence), J. Uličný – Macek.

Budišov-Nárameč: Trnka – Votoupal, Štveráček, M. Sedláček, Obůrka (14. Pažourek), T. Nováček, K. Nováček (59. J- Sedláček), Molnár (87. Klíma), Hrádek, Horký, Dvořák.