Polna_znak

V generálce na první jarní kolo Moravskoslezské fotbalové ligy divizní Polnou sestřelil během úvodních jedenácti minut svým čistým hattrickem japonský rychlonohý útočník v dresu Třebíče Tsuchiya.

Branky: 5., 9. a 11. Tsuchiya, 12. Dorovolný, 60. Dogui.

Soukup – Bagnon, Komínek (46. Benda), Havránek, P. Chalupa – Chlup, Klusák – Ošmera (46. Kelbler), Dobrovolný, Kishita – Tsuchiya (46. Dogui).

Výborný vstup do posledního přípravného utkání, před nadcházejícími jarními odvetami Moravskoslezské fotbalové ligy, měla domácí Třebíč, když o svém jednoznačném vítězství rozhodla během úvodních dvanácti minut. Na přírodním trávníku na Horáckém fotbalovém stadionu za nemocnicí se Třebíč ujala vedení 1 : 0 již v 5. min., kdy hlavička Komínka, po zahraném rohovém kopu, skončila na břevně polenské branky a s dorážkou již neměl žádný problém Tsuchiya. Ten přidal další dvě branky v 9. a 11. min., kdy nejprve po samostatném úniku z půlky hřiště a následně přesnou umístěnou střelou nedal Skočdopolemu, v brance Polné, žádnou šanci. Navíc v 12. min. přesně umístěnou střelou na vzdálenější tyč Dobrovolný zvýšil na 4 : 0. V takto rozhodnutém utkání domácí Třebíč nedokázala svoji herní převahu v prvním poločase zužitkovat dalšími brankami. Konečnou podobu výsledku na 5 : 0 dal v 60. min. Dogui, který zužitkoval přesnou střelou přihrávku Dobrovolného před polenskou branku.