Vstup do jarních odvet Třebíči nevyšel. Na domácím hřišti, hrálo se na umělé trávě, prohrála se Ždírcem 2 : 3, když nedokázala v prvním poločase využít řadu gólových příležitostí. Ždírec rozhodl o svém vítězství ve druhém poločase dvěma góly v rozmezí 65. až 68. minuty. Domácí se na obrat tohoto utkání již nezmohli.

Branky: 28. a 82. Novák – 8. vlastní (Novák), 65. a 68. Novotný.

Rychetský – Suchna, Yacoubou, Pecka (72. Houser), Bence – Macek (72. Florán), Maleta (59. Gordon), Novák, Thomas, Beránek – Krula.

Sestava Ždírec:
Bartaloš – Fikar, Jiroutek, Kučera, Málek – Klimeš (74. Dořák, 86. Kolouch), Štukhejl, Novotný J., Najman (80. Pátek) – Mrázek, Novotný P.

Rozhodčí: Vondryska – Galář, Fabeš. Delegát: Brtníček. ŽK: 3 (30. Maleta, 72. Macek, 79. Thomas) – 2 (43. Klimeš, 86. Štukhejl). Diváků: 100.

Domácí mohli jít do vedení již ve 3. min., kdy Macek, po přihrávce Kruly, šel sám a ždíreckou branku, vyběhnuvšího Bartaloše ale nepřekonal. Naopak, na druhé straně hosté v 8. min. zahrávali rohový kop a na přední tyči si do vlastní branky srazil míč Novák. Hosté tak vedli 0 : 1. Domácí si další tutovku vypracovali ve 23. min., kdy po přihrávce Beránka nedokázal Krula tváří v tvář překonat Bartaloše. Třebíč vyrovnala v 28. min., kdy po rohovém kopu hostí se k odraženému míči dostal Krula a po svém úniku téměř přes celé hřiště svojí přihrávkou před branku vybídl ke skórování Nováka, který překonal bezmocného Bartaloše. V 38. min., po přihrávce Malety, šel sám na ždíreckou branku opět Macek, ani tentokrát Bartaloše nepřekonal. O tři minuty později se dostal za obranu hostí Krula, držený za dres ždíreckým obráncem ale hostujícího brankáře nepřekonal. Špatnou střeleckou produktivitu domácích mohl v samém závěru prvního poločasu potrestat hostující Klimeš, ve své gólové šanci ale mířil nepřesně.

Ve druhém poločase Třebíč již nedokázala navázat na výkon z prvního poločasu a hosté toho dokázali náležitě využít. V rozmezí 65. až 68. minuty dvěma góly rozhodli o výsledku utkání. Nejprve v 65. min. hostující P. Novotný střelou zpoza velkého vápna využil nepozornosti domácího brankáře a poslal hosty do vedení 1 : 2. Následně po rohovém kopu domácích Ždírec podnikl rychlý protiútok, který třetí brankou hostí zakončil opět P. Novotný. Třebíči ještě svitla naděje na přijatelný výsledek v 82. min., kdy po centru Beránka snížil hlavou Novák na 2 : 3. Na závěrečný obrat v tomto utkání se domácí již nezmohli.