Slavoj-Polna-120x90

Vzhledem k tomu, že úvodní jarní mistrovské zápasy byly na Moravě odloženy, sehrál HFK Třebíč přátelské utkání s divizní Polnou na umělé trávě v Třebíči.

Branky za Třebíč: 43. Novák, 58. Krula.

Rychetský – Houser (46. Suchna), Yacoubou, Pecka, Bence (55. Renát) – Macek, Maleta (75. Bence), Novák, Thomas, Beránek – Krula.

Souboj divizních týmů nabídl vyrovnaný fotbal. Hosté se ujali vedení už ve třetí minutě po chybě třebíčské obrany. Domácí stačili vyrovnat ještě do přestávky. Po zahrané standardní situaci Beránkem se k protilehlé tyči Skočdopoleho branky přesně trefil hlavou Novák a vyrovnal na 1 : 1. Ve druhém poločase se gólově prosadil v třebíčském dresu Filip Krula a stanovil tak konečný výsledek 2 : 1 pro domácí Třebíč. Odchovanec hostěradického a miroslavského fotbalu je v Třebíči na zkoušce z dorostu Zbrojovky Brno.