SK_Unicov_ctverec

Po třech prohrách v řadě Třebíč tentokrát remizovala na domácím hřišti s vedoucím týmem tabulky 1 : 1. Uničov poslal do vedení v prvním poločase kanonýr Krč, Třebíč dokázala ve druhém poločase vyrovnat Dočekalem. Vítězství na třebíčskou stranu mohl strhnout Bogner, ale svůj samostatný únik neproměnil.

Branka: 54. Dočekal – 35. Krč.

Soukup – Vavřík, Komínek, Rychetník, Chalupa – Bagnon, Benda (46. Heřmánek) – Ošmera, Devaloix, Dočekal – Bogner.

Sestava Uničov:
Uvízl – Juřátek, Purzitidis, Vejvoda, Koutek – Jeřábek (87. Kasal), Dostál (65. R. Vasiljev), Nuc, T. Vasiljev – Komenda, Krč.

Rozhodčí: Vojkovský – Mikeska, Mojžíš. Delegát: Lenfeld. ŽK: 1 (88. Ošmera) – 1 (80. Vejvoda). Diváků: 110.

První možnost ke skórování měli domácí, ale Bognerovu střelu z přímého volného kopu směřující na zadní tyč do šibenice Uvízl vytěsnil na roh. Na druhé straně Nucova skrytá střela jen těsně minula pravou tyč domácí branky. Ve 32. min. si Uničov vytvořil tlak na domácí branku, gólové střely Dostála a Krče ale domácí obrana stačila zablokovat. O tři minuty později ale už bylo všechno jinak. Komenda na velkém vápně domácích pohotovou přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího Krče, který otevřel skóre utkání. V 39. min. měli možnost ke skórování také domácí, Ošmerovu střelu na přední tyč ale Uvízl stačil nohama vyrazit na roh.
Ve druhém poločase se hra domácích zlepšila a v 54. min. Ošmera vyslal do samostatného úniku Devaloixe, jehož přízemní střelu Uvízl vyrazil k dobíhajícímu Dočekalovi, který z dorážky vyrovnal. Vítězný gól měl na noze Bogner v 75. min., ale svůj samostatný únik po přihrávce Devaloixe nedokázal proměnit.