SK_Unicov_120

Třebíčští nastřelili dvakrát tyč uničovské branky, kýžené první jarní branky se tak opět nedočkali. Přesvědčivé vítězství hostů především zařídil Krč, který jednu branku dal, u dalších dvou asistoval.

Branky: 45. Krč, 58. Nuc, 73., Stříž, 75. Jeřábek.

Doležal – Herc, Komínek, Havránek, M. Chalupa – Ošmera (76. Staněk), Chlup, P. Chalupa, Dobrovolný – Oura (54. Rybníček), Florián (72. Johnson)..

Sestava SK Uničov:
Uvízl – Koutek, Řehák (85. Heinz), Vejvoda, Konečný – Nuc, Juřátek, Stříž, Vasiljev (80.  Kasal) – Jeřábek, Krč (79. Hrubý).

Rozhodčí: Dubravský – Mrázek, Hrůza.
ŽK: 3 (24. Florián, 55. P. Chalupa, 68. Komínek) – 0.
ČK: 0 – 0.
Diváků: 110.

Domácí mohli jít do vedení ve 41. min., kdy po autovém vhazování Havránek ve velkém vápně hostí sklepl míč pro Ouru, ten však nastřelil pouze vzdálenější tyč uničovské branky. Co se nepodařilo domácím, dokázali využít hosté v poslední minutě prvního poločasu. Po jejich autovém vhazování se před brankou domácích prosadil Krč a nekompromisní střelou poslal Uničov do vedení 0 : 1.
Hned na začátku druhého poločasu svitla naděje pro domácí, centrovaný míč Herce z pravé strany ale skončil pouze na tyči hostující branky. V 58. min. se agilní Krč prosadil na levé straně hřiště a po jeho přihrávce před branku úplně volný Nuc zvýšil na 0 : 2. V 73. min. Uničov vedl již 0 : 3, kdy po centru Krče se hlavou brankově prosadil Stříž. O dvě minuty později domácí nevyužili výhodu standartní situace a naopak z rychlého protiútoku šel sám na třebíčskou branku Jeřábek, který své sólo zakončil čtvrtou brankou pro hosty.