SK_Spartak_Hulin_120

Třebíč stále čeká na první výhru v soutěži. Hulín, který v prvních dvou kolech vstřelil 9 branek, předvedl střeleckou efektivitu i v Třebíči a zvítězil 4 : 2.

Zkušený tým z Hulína se ujal vedení 1 : 0 již v 16. min., když po zahraném rohovém kopu se k odraženému míči dostal Ruman a ten překonal Kotnoura. Domácím se podařilo vyrovnat o čtyři minuty později, když tvrdou střelu Štourače Vogl vyrazil pouze k Ošmerovi a ten srovnal na 1 : 1. v 26. min. hostující Krhut potáhl míč po pravé straně hřiště a svojí přihrávkou před třebíčskou branku vyzval ke skórování Zlámala, který poslal střelou do odkryté branky Hulín opět do vedení 2 : 1. V samém závěru prvního poločasu musel ještě Vogl vyrážet nebezpečnou střelu domácího Štourače.
Hned v úvodu druhého poločasu Krhut prošel v 50. min. utkání do vápna domácích, jehož střelu na přední tyč Kotnour reflexivně vyrazil na roh. Z následného rohového kopu Laciga našel svým centrem na velkém vápně Červenku, který parádní střelou přímo z voleje zvýšil na 3 : 1. Na druhé straně v 55. min. Dobrovolný svojí dalekonosnou tvrdou střelou nastřelil břevno hulínské branky. V 60. min. byl v další nadějné šanci domácí Ošmera, jehož polostřelu, polopřihrávku před branku Vogla hostující obrana zahrála na roh. Z následného rohového kopu Štourač snížil hlavou na 2 : 3. V této fázi utkání byla Třebíč aktivnější, další branky však nepřidala. Naopak v 80. min. se agilní Krhut prosadil ve velkém vápně domácích a střelou na vzdálenější týč zvýšil na 4 : 2 pro Hulín. V 87. min. měl na noze jistý gól třebíčský Štourač, tváří v tvář však nastřelil pouze brankáře Vogla. Hned na to Ošmera ještě nastřelil tyč hulínské branky.

Branky: 20. Ošmera, 60. Štourač – 16. Ruman, 26. Zlámal, 51. Červenka, 80. Krhut.

Kotnour – P. Chalupa, komínek, Havránek, Š. Svoboda – Ošmera, Chlup, P. Svoboda, Podzemský (73. Oura), Dobrovolný – Štourač.