SK_Lisen_120

Dramatické a kvalitní třetiligové utkání vyhrála Třebíč. Tentokrát Třebíč na domácím hřišti potvrdila s Líšní po výhře 4 : 3 i dvě venkovní vítězství v řadě. Opět se ji podařilo dokonale otočit výsledek zápasu ve druhém poločase, když po prvním prohrávala 2 : 1.

Hosté se ujali vedení ve 12. min., kdy hlavní rozhodčí odpískal P. Svobodovi hraní rukou ve vlastním velkém vápně. Nařízenou penaltu Šumbera neproměnil, na Kotnoura nevyzrál ani z následné dorážky, následovalo břevno a až na čtvrtý pokus po nedůsledném bránění domácích otevřel skóre utkání Lisický. Domácí ovšem vyrovnali na 1 : 1 z následného protiútoku, kdy po faulu na Floriána se ze standardky přesně na zadní tyč trefil Dobrovolný. Hosté šli v prvním poločase opět do vedení 2 : 1 ve 42. min., kdy se hlavou trefil Omelchenko.

Domácí nepříznivý výsledek dokonale otočili ve druhém poločase, kdy v 50. min. se nádherně do šibenice z trestného kopu přes zeď trefil opět Dobrovolný. O dvě minuty později, po přihrávce Štourače, Florián obešel Hyčku a po samostatném úniku poslal domácí poprvé do vedení 3 : 2. V 83. min. přišla chvíle střídajících třebíčských hráčů. Oura vyslal do samostatného úniku Dočekala, který zvýšil již na 4 : 2. Z následného protiútoku hosté ale ještě dokázali snížit na 4 : 3, když Přerovský přelomoval Kotnoura.

Branky: 14. a 50. Dobrovolný, 52. Florián, 83. Dočekal – 12. Lisický, 42. Omelchenko, 84. Přerovský.

Kornout – P. Chalupa, Komínek, M. Chalupa, Š. Svoboda – Ošmera, Chlup (88. Benda), P. Svoboda, Dobrovolný – Florián (73. Dočekal), Štourač (81. Oura)..