SK_Lisen_120

V domácí sestavě se představila nová akvizice z Pobřeží Slonoviny, útočník Dogui Meless Junior, který svými dvěma brankami v úvodu druhého poločasu má lví podíl na prvním vítězství proti Líšni.

Branky: 53. a 55. Dogui, 28. P. Chalupa, 86. Ošmera – 4. Milotínský.

Matiášek – Chlup, Komínek, Havránek, P. Chalupa – Ošmera, Fall, Dobrovolný, Kostelecký (77. M. Chalupa) – Dogui (61. Dočekal), Florián (66. Válek).

Sestava Líšeň:
Sedmidubský – Čampa, Král, Boštjan, Matoušek (76. Majid) – Milotínský, Schneider, Vejmělek, Škoda – Klán (66. Ovsepjan), Přerovský.

Rozhodčí: Klíma – Drozdy, Lakomý.
Delegát: Lenfeld.
ŽK: 4 (37. Komínek, 55. Dogui, 57. Dobrovolný, 78. Chlup) – 4 (25. Klán, 51. Matoušek, 87. Majid, 88. Král).
ČK: 0 – 0.
Diváků: 130.

Domácí mohli jít do vedení hned po úvodním rozehrání, Dogui ale tváří v tvář Sedmidubského nepřekonal. O tři minuty později na druhé straně hosté svoji šanci využili a šli do vedení 0 : 1. Přerovský ve velkém vápně uvolnil Milotínského, který střelou na zadní tyč překonal Matiáška. V 10. min. mohlo být u domácích ještě hůř, Matiášek ale Klánovi chytli jistý gól přímo z voleje. Třebíč vyrovnala na 1 : 1 v 28. min., kdy po centru Falla ze standardní situace, na zadní tyči P. Chalupa hlavou překonal Sedmidubského. V 35. min. Dobrovolný vyslal do samostatného úniku Doguiho, ten ale ani na podruhé na Sedmidubského nevyzrál.

Vstup do druhého poločasu vyšel domácím na výbornou. V 53. min. po standardce Dobrovolného Florián nastřelil tyč a Dogui tentokrát z dorážky střelou pod břevno poslal domácí do vedení 2 : 1. O dvě minuty později Havránek vyslal do samostatného úniku opět Doguiho a ten ani tentokrát nemýlil. Střelou na zadní tyč zvýšil na 3 : 1 pro domácí. V 69. min. Matiášek chytil jistý gól Škodovi, který se nedokázal prosadit tváří v tvář. Následně třebíčský brankář musel vytěsnit dobře mířenou střelu Schneidera z přímého volného kopu. Rozhodnutí přišlo v 86. min., kdy Dočekal vyslal do samostatného úniku Ošmeru, který střelou pod padajícím Sedmidubským zvýšil na konečných 4 : 1 pro Třebíč.